HIZLI DEĞİŞİM PROGRAMI

Paylaş:

Fark Etmeden Diyet “Hızlı Değişim Programı” sağlıklı ve kısa sürede daha fazla kilo verimini sağlar. Uzman Diyetisyenlerimiz; Uzman Doktorlarımızın belirlediği özel kan tahlili sonucu ve yapılacak vücut analizinizi değerlendirmesi sonucunda metabolizmaya özel yağ yakıcı öğünlerle kilo verimi yapılır. 

Yağ yakıcı öğünler ofisimizde yer alan Fark Etmeden Diyet Mutfağında deneyimli şefimiz tarafından hazırlanır. Besinlerin satın alımından metabolizmaya özel porsiyonlanması Uzman Diyetisyenler kontrolünde yapılır. Geleneksel ve organik olarak üretilmiş besinler, mevsime uygun taze sebze ve meyveler, glisemik yükü düşük tam tahıllar, balık, yağsız kırmızı et, organik süt ürünleri ve çiğ kuru yemişler programda tercih edilen yiyeceklerdir. Bilimsel olarak yağ yakımını hızlandıran süper besinler ile lezzetli öğünler hazırlanmaktadır. 

Günlük yemek paketi içinde 3 ana ve 1 ara öğününüz bulunur. Haftanın her günü program süresince adresinize yemek paketleriniz bir gün önceden kuryelerimiz (Avrupa ve Asya yakası) vasıtasıyla size gönderilir. Seçtiğiniz paket süresince hafta bir kere Diyetisyen kontrolünüz, program başında ve sonunda vücut analizleriniz yapılır. 

Program Süreleri: 

15 gün, 21 gün ve 1 ay olmak üzere 3 çeşit yemek göndererek zayıflama sürecimiz bulunmaktadır. 

Bu programlarda kadınlar 15 günde 4 kg, 21 günde 5 kg, 1 ayda 5-7 kg arasında; erkeler 15 günde 4-5 kg, 21 günde 6 kg, 1 ayda ise 7-10 kg arasında % 100 yağ kaybederek sağlıklı zayıflayabilmektedirler. 

Hızlı Değişim Programından randevu almak için bize ulaşınız. 

Telefon: 0 212 248 39 14

Paylaş:
Benzer Yazılar