PORSİYON KONTROLLÜ BESLENME SİSTEMİ

Paylaş:

Fark Etmeden Diyet “Porsiyon Kontrollü Beslenme Sistemi” sağlıklı zayıflamayı amaçlar. Hedeflenen kiloya en uygun süreçler ile haftalık görüşmelerle beslenme eğitimleri planlanır. 

Sağlıklı beslenme eğitimleri ile bireyin sosyal yaşamına uyan, özel pişirme önerileri olmadan, her ortamda yiyebileceği (ailenizle ya da restoranda) yemeklerden oluşan; light ürün, zayıflama ilaçları ya da bitkisel destekler olmadan sizlere öğretilecek olan temel porsiyon ölçütleri üzerinden metabolizmanıza özgü doğru porsiyon miktarları ile sağlıklı öğün planıyla hedef kiloya ulaşması sağlanır. 

Sağlıklı beslenme eğitim süreçlerimiz; Uzman Diyetisyenimizin klinik deneyimlerine göre belirlediği kilo fazlalığınıza göre uygun süreleri içeren paket programlardan oluşmaktadır. İlk görüşmenizde; vücut analiziniz yapılır, kas ve kemik yoğunluğunuza, yaşınıza, boyunuza ve cinsiyetinize göre olmanız gereken hedef kilonuz belirlenir ve bu hedefe gelmeniz için uyan ideal süreciniz önerilir. Önerilen en uygun program süresince her hafta beslenme programlarınız değiştirilir. Porsiyon kontrollü sağlıklı beslenme eğitimi sürecinde vücutta yağ dokusu azaltılıp kas dokunuzun korunması sağlanır. Uygulayan tüm danışanlarımız % 100 sonuca ulaşmaktadır. 

Porsiyon Kontrollü Beslenme Programlarından randevu almak için bize ulaşınız.

Telefon: 0 212 248 39 14

Paylaş:
Benzer Yazılar